Berkay Şahin: Her kadın istediğini giyer!

Berkay Şahin, 2016 yılında Hasret Ada Şahin ile nikâh masasına oturmuştu. Ünlü çift; 2017’de Arya’yı, iki yıl sonra da Zeynep Mira’yı kucaklarına almıştı. Toplumsal medyada vakit zaman romantik paylaşımlar yapan ikiliden Berkay, eşinin yeni yaşında aşka gelmişti. Hasret Ada Şahin’e sarılıp poz veren popçu, “İyi ki. Aşk birlikte gülelim. Sıhhat, huzur, rahmet eksik olmasın. Birçok yıllara seni çok seviyorum” notunu düşmüştü. Hasret Ada (30) ise kendisinden 10 yaş büyük olan eşinin romantik paylaşımına, “Ben de seni çok seviyorum! Âlâ ki” yorumunu yazıp, kalp emojisi eklemişti.

“KÜÇÜK BİR LEVEL OLUR”

Ünlü isim, geçtiğimiz haftalara ise eşi Hasret Ada Şahin, çocukları Arya ve Zeynep Mira ile Akmerkez’de görüntülenmişti. Konser maratonu uzun vakittir devam eden ve son olarak Kuruçeşme Açıkhava’da sahne alan müzikçi, “Kuruçeşme’de bu sene dördüncü konserimizdi. Mükemmel geçiyor hepsi. Ekim sonuna kadar biraz orta verdim dinlenmek için. Ondan sonra sahnelere devam” diyerek biraz dinleneceğini belirtmişti.

Ailesine düşkünlüğü ile bilinen Berkay Şahin, gazetecilerin “Kızlarınız için sahneyi bırakır mısınız?” sorusuna da tereddütsüz bir biçimde, “Çocuklarım için her şeyi yaparım. Sahneyi bırakmak küçük bir level olur” yanıtını vermişti.

“TÜRKİYE’Yİ GEZECEĞİZ”

Berkay Şahin, tüm bunların akabinde ailesiyle birlikte tekrar Akmerkez’de kameralara yansıdı. Yatak satan bir mağazaya giren Şahin Ailesi, uzun müddet yatakları inceledi. Beğendikleri bir yatağa uzanan Berkay ve kızı Arya, flaşların patlaması ile bir anda basın mensuplarına bakıp yataktan kalktı.

Çıkışta basın mensupları ile ayaküstü sohbet eden Berkay, “Yatak almaya çıkmıştık. Beğendiklerimize baktık öyle” dedi. Konser maratonundan da bahseden Şahin, “Türkiye’yi gezeceğiz. Kış turnelerimiz bu ay ile başlıyor. Çalışmaya devam” halinde konuştu.

“BUNLARI NÜKHET Mİ SÖYLEDİ?”

Nükhet Duru’nun geçtiğimiz günlerde yaptığı, “Herkes sevdiğini, istediğini giyebilir ancak ne olur bu tayt olayına bir ‘dur’ deyin artık. Hiç sevmiyorum. Tunikle giyilirse tamam lakin öbür türlü çorapla sokakta dolaşan bir sürü hanımefendi görüyoruz. Bu beğenilen bir manzara değil. Sevmiyorum, bu manada fikrimi saklayacak değilim. Görsellik devreye girince, yurt dışından gelen modayı çok yanlış uyguluyor insanımız” açıklamasını soran muhabirlere şaşkın bir söz ile bakan Berkay, şu cevabı verdi:

Bunları Nükhet mi söyledi hakikaten? Allah Allah. Beni hiç ilgilendirmez bu türlü şeyler. Her bayan istediğini giyer. Ne yorumdan ne de reaksiyondan haberim var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir