AK Parti, kritik toplantı için o 3 partiye davet göndermedi!

AK Parti, cuma günü gerçekleştireceği, “Türkiye Yüzyılı” tanıtım toplantısına, CHP ve İYİ Parti başkanlarının de ortalarında olduğu 11 partiyi davet etti. Deva, Gelecek ve HDP’ye ise davetiye gönderilmediği bildirildi.

11 PARTİNİN LİDERİNE DAVET

İHA’da yer alan habere nazaran “Türkiye Yüzyılı” tanıtım toplantısına Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Saadet Partisi, Hür Dava Partisi, Büyük Birlik Partisi, Demokratik Sol Parti, Demokrat Parti, Vatan Partisi, Tekrar Refah Partisi, Anavatan Partisi ve İYİ Parti genel liderleri davet edildi. Deva, Gelecek ve HDP genel liderlerine ise davetiye gönderilmedi.

STK TEMSİLCİLERİ, İŞ VE SANAT DÜNYASI DA ÇAĞRILDI

Programa ayrıyeten sportmenler, sanatkarlar, cemaat vakıfları, Alevi dernekleri, STK temsilcileri, endüstrici ve iş adamları, sanatkarlar, çevreci genç ve bayanlar, şehit ve gazi yakınları, engelliler, Romanlar, siyasi parti temsilcileri, yabancı misyon temsilcileri, akademisyenler, kimi muhalif gazeteciler ile toplumsal medya fenomenlerinin de davet edildiği duyurulmuştu. Toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tek konuşmacı olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir